Platinum Centrum Medyczne

Prywatna przychodnia we Wrocławiu – doświadczeni lekarze

Kim jesteśmy?

Platinum Centrum Medyczne to prywatna przychodnia we Wrocławiu. Jesteśmy grupą lekarzy od lat leczących wrocławskich pacjentów. Postanowiliśmy połączyć siły i stworzyć nową placówkę świadczącą usługi na najwyższym poziomie. Do współpracy zaprosiliśmy lekarzy innych specjalności, by zwiększyć ilość obszarów, w których możemy pomagać pacjentom powracać do zdrowia i troszczyć się o profilaktykę.

Gdzie leczymy?

Przychodnia Platinum Centrum Medyczne znajduje się w centrum Wrocławia, przy ul. Księcia Witolda 47. Do dyspozycji pacjentów oddaliśmy tu nowoczesne, dobrze wyposażone gabinety medyczne, w których lekarze mogą na najwyższym poziomie przeprowadzać konsultacje medyczne oraz wykonywać badania.

Po pierwsze: pacjent

Łączy nas wspólny cel, jakim jest dobro pacjenta, jego zdrowie oraz komfort. W trosce o zdrowie naszych pacjentów staramy się jak najlepiej wykorzystać możliwości, które niesie współczesna medycyna i technologia wykorzystywana w terapiach i diagnostyce.

W Platinum czekają na Ciebie opiekunowie pacjenta, którzy pomogą zarejestrować się do lekarza wybranej specjalności oraz życzliwy zespół lekarzy różnych specjalności.

Prywatna przychodnia medyczna we Wrocławiu. Lekarze specjaliści

PLATINUM Centrum Medyczne
ul. Księcia Witolda 47
50-202 Wrocław

we care

we care

NAJWAŻNIEJSZE LINKI

LEKARZE SPECJALIŚCI

SPECJALIZACJE